Kilka słów

O mnie

Ubezpieczenia GABA

Multiagencja GABA to biuro z kilkunastoletnim letnim doświadczeniem. Jesteśmy przedstawicielami kilkunastu ubezpieczycieli. Oferujemy produkty wszystkich towarzystw, z którymi współpracuje.  Możliwość porównania ze sobą wielu ofert i daje gwarancję uzyskania najlepszej oferty, z dobrze dopasowanym indywidualnie zakresem.

Ubezpieczenie powinien mieć każdy, bez względu na płeć, wiek, poglądy czy też wykonywany zawód. Ale… prawda jest taka, że każdy potrzebuje innego zakresu, indywidualnie dobranego dla danej osoby.

Gaba Ubezpieczenia to firma z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Ubezpieczamy zarówno osoby prywatne jaki i małe i duże firmy. Zaufało nam już setki klientów, zaufaj i Ty.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ubezpieczenia wiodących firm z rynku jak, Generali, PZU czy Warta. Mamy w swojej ofercie także mniejszych lub mniej znanych ale godnych polecenia ubezpieczycieli jak Proama, Uniqa czy Aviva. Mając tak szeroką ofertę, zawsze dopasujemy ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Współpracujemy z najlepszymi: